Voorbereiding seizoen 2023-2024: wanneer kunt u waar terecht?

De finale van de nacompetitie is nog maar net afgelopen of sommige clubs zijn alweer begonnen met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Zaterdag 24 juni speelde 3e divisionist HSC’21 zelfs al zijn eerste wedstrijd tegen de beloftes van Go Ahead Eagles. En ook afgelopen week werden er alweer diverse duels gespeeld.

De redactie van Topamateurvoetbal heeft van zo goed als alle clubs in de 2e en 3e divisie de wedstrijdschema’s van de voorbereiding weten te achterhalen. In onderstaand overzicht kunt u zien wie wanneer tegen elkaar aantreden. Opvallend is dat veel 2e divisionisten in de eindfase van de voorbereiding, twee wedstrijden op 1 dag spelen. Mochten er de komende weken wijzigingen of aanvullingen zijn dan zullen wij het overzicht bijwerken.

U hoeft zich dus niet te vervelen de komende weken en wij wensen u nu alvast veel kijkplezier.

DagWedstrijdAanvangUitslagZaterdag 24 juniHSC’21 – Go Ahead Eagels O2112:00 uur3-1Dinsdag 27 juniv.v. Staphorst – Regio Team Arnhem (Rouveen)20:15 uur3-1HSC’21 – FC Motherwell19:30 uur0-1Donderdag 29 juniv.v. Staphorst – FC Emmen O21 (Ruinerwold)20:00 uur1-2TOGB – Westlandia20:15 uur1-0Zaterdag 1 juliQuick Boys – Unitas14:30 uurv.v. Berkum – Harkemase Boys14:30 uurBlauw Geel’38 – Lion Football Academy15:00 uurExcelsior’31 – HSC’2116:30 uurDinsdag 4 juliDEM – ADO’2020:00 uurFlevo Boys – Harkemase Boys20:00 uurBlauw Geel’38 – AWC Wijchen20:00 uurLonga’30 – HSC’2119:30 uurDonderdag 6 juliMASV Arnhem – O.S.S.’2020:15 uurZaterdag 8 juliADO’20 – RKAV Volendam12:00 uurv.v. Katwijk – Jong AZ14:30 uurDe Graafschap – Quick Boys14:00 uurv.v. Buitenpost – Harkemase Boys14:30 uurv.v. Groene Ster – Roda JC14:00 uurBlauw Geel’38 – Regio Team Arnhem15:00 uurHSC’21 – Quick’2012:00 uurDEM – Telstar14:00 uurVVOG – SC Genemuiden14:30 uurDinsdag 11 juliTelstar – ADO’2020:00 uurHarkemase Boys – Jong Almere City19:30 uurZaterdag 15 juliADO’20 – v.v. Eemdijk14:00 uurv.v. Katwijk – Jong Volendam14:30 uurFC Rijnvogels – Rijnsburgse Boys14:30 uurs.v. Spakenburg – Jong AZ14:00 uurIJsselmeervogels – RKAV Volendam15:00 uurDVS’33 – Jong Sparta Rotterdam15:00 uurv.v. Buitenpost – s.v. Urk14:30 uurHarkemase Boys – SC Cambuur17:00 uurTelstar – Excelsior Maassluis13:00 uurBlauw Geel’38 – De Treffers13:00 uurKoninklijke HFC – FC Lisse13:00 uurSC Genemuiden – v.v. Hoogeveen (2x 35 min)14:30 uurOJC Rosmalen – HVCH18:00 uurUNA – Willem II12:00 uurDinsdag 18 juliUNA – Kozakken Boys20:00 uurFC Rijnvogels – Koninklijke HFC20:00 uurFC Lisse – Telstar20:00 uurWoensdag 19 juliADO’20 – Purmersteijn20:00 uurs.v. Meerssen – MVV Maastricht19:00 uurVrijdag 21 juliFC Oberneuland – HHC Hardenberg19:00 uurBV Garrel – HHC Hardenberg20:00 uurZaterdag 22 juliRijnsburgse Boys – TEC15:00 uurTer Leede – v.v. NoordwijkDVS’33 – Kozakken Boys15:00 uurs.v. Urk – IJsselmeervogels14:00 uurIJsselmeervogels – Jong Almere City17:00 uurs.v. Spakenburg – SteDoCo15:00 uurDOVO – UDI’1916:00 uurv.v. Gemert – RKSV Nuenen15:00 uurSportlust’46 – Hercules15:00 uurv.v. Eemdijk – ScherpenzeelJong AZ – AFC14:00 uurBarendrecht – OJC Rosmalen15:00 uurKoninklijke HFC – Sparta Nijkerk14:30 uurRKAV Volendam – FC Lisse14:30 uurACV – s.v. Meppen II14:30 uurGroene Ster – Germania Teveren18:00 uurFC Rijnvogels – Jong FC Volendam14:30 uurv.v. Hoogeveen – SC Cambuur O2111:00 uurDe Treffers – UNA11:00 uurZondag 23 julis.v. Meerssen – EVV11:30 uurDinsdag 25 juliTelstar – Rijnsburgse Boys20:00 uurHHC Hardenberg – v.v. Hoogeveen19:30 uurOJC Rosmalen – Kozakken Boys19:30 uurv.v. Eemdijk – DVS’3320:00 uurFC Lisse – FC Rijnvogels20:00 uurGroene Ster – KFC Park Houthalen20:00 uurSparta Nijkerk – onderlinge wedstrijd20:00 uurWoensdag 26 juliDOVO – De Treffers20:00 uurKoninklijke HFC – Jong AZ20:00 uurDonderdag 27 juliv.v. Gemert – Jong Almere City19:00 uurScheveningen – Spijkenisse20:00 uurUNA – Nuenen20:00 uurVrijdag 28 juliIJsselmeervogels – Sparta Nijkerk20:00 uurZaterdag 29 juliv.v. Katwijk – Koninklijke HFC11:30 uurKoninklijke HFC – Telstar (in Katwijk)13:30 uurv.v. Katwijk – Telstar15:30 uurv.v. Capelle – Rijnsburgse Boys14:30 uurs.v. Urk – HHC Hardenberg15:00 uurFC Rijnvogels – Quick Boys15:00 uurv.v. Noordwijk – Sportlust’4614:30 uurKozakken Boys – GVVV15:00 uurAFC – ODIN’5912:00 uurAFC – IJsselmeervogels15:00 uurOJC Rosmalen – SteDoCo15:00 uurDVS’33 – TEC15:00 uurs.v. Spakenburg – DOVO (Ermelo)13:00 uurTOGB – Excelsior Maassluis14:30 uurUDI’19 – v.v. Gemert (Odilapeel)17:00 uurv.v. Dongen – Unitas18:00 uurDe Treffers – Hercules14:30 uurv.v. Eemdijk – s.v. KampongBarendrecht – v.v. Spijkenisse14:30 uurDEM – ODIN’5914:00 uur FC Lisse – SC Feijenoord14:30 uurFC Oberneuland – ACV14:00 uurARC – VVSB14:30 uurZondag 30 juliGroene Ster – s.v. Meerssen12:00 uurv.v. Hoogeveen – GVAV 14:00 uurDinsdag 1 augustusv.v. Katwijk – RKAVV19:30 uurRijnsburgse Boys – DEM20:00 uurv.v. Staphorst – HHC Hardenberg19:30 uurTelstar – Quick Boys20:00 uurHercules – Kozakken Boys20:00 uurDOVO – IJsselmeervogels20:00 uurSteDoCo – Smitshoek20:00 uurSportlust’46 – Unitas20:15 uurs.v. Spakenburg – DVS’3320:00 uurs.v. Urk – Rohda Raalte20:00 uurTOGB – Alphense Boys20:00 uurExcelsior Maassluis – FC Rijnvogels20:00 uurBarendrecht – Zwaluwen20:00 uurO.S.S.’20 – AWC Wijchen20:00 uurOJC Rosmalen – Achilles Veen20:00 uurAchilles Veen – UNA (bij OJC Rosmalen)20:00 uurv.v. Hoogeveen – FC Groningen O2120:00 uurScheveningen – Westlandia19:30 uurTEC – Sparta Nijkerk20:00 uurVVSB – Velsen20:00 uurWoensdag 2 augustusQuick H – JVO20:00 uurVrijdag 4 augustusv.v. Goes – Kloetinge19:00 uurZaterdag 5 augustusv.v. Katwijk – SDV Barneveld12:00 uurv.v. Katwijk – Jong FC Utrecht15:00 uurHercules – Rijnsburgse Boys15:00 uurv.v. Eemdijk – Quick Boys14:30 uurv.v. Noordwijk – SC Genemuiden14:30 uurKozakken Boys – v.v. Baronie11:30 uurKozakken Boys – Unitas15:00 uurTEC – IJsselmeervogels (Ebbenhorst)15:00 uurAFC – Swift12:00 uurAFC – Ajax (amateurs)15:00 uurSteDoCo – Excelsior Maassluis14:30 uurDOVO – DVS’33 (Ebbenhorst)12:30 uurv.v. Staphorst – Excelsior’3114:30 uurs.v. Urk – v.v. Gemert15:00 uurTOGB – RKAVV14:00 uurs.v. Spakenburg – Sparta Nijkerk15:00 uurSPVVG Vreden – HSC’2115:00 uurBarendrecht – Smitshoek14:30 uurDEM – Velsen11:00 uurTer Leede – Koninklijke HFC14:30 uurKoninklijke HFC – Jong Ajax17:00 uurARC – FC Lisse14:30 uurRKSV Nuenen – Quick H.14:00 uurs.v. Meerssen – Germania Teveren18:30 uurACV – Be Quick 189714:30 uurOJC Rosmalen – UNA/WNCv.v. Hoogeveen – ‘d Olde Veste’5414:00 uurScheveningen – SJC14:00 uurGroene Ster – GVVV18:00 uurFC Rijnvogels – Xerxes DZB14:30 uurSportlust’46 – Capelle14:30 uurZondag 6 augustusADO’20 – Hollandia14:00 uurBlauw Geel’38 – UDI’1912:00 uurs.v. Venray – O.S.S.’20 12:30 uurDinsdag 8 augustusv.v. Katwijk – TOGB19:30 uurv.v. Katwijk – Kon. HFC O2120:00 uurADO’20 – AFC’3420:00 uurRijnsburgse Boys – Ter Leede20:00 uurQuick Boys – Jong Feyenoord19:00 uurFC Rijnvogels – v.v. Noordwijk20:00 uurKozakken Boys – NEC O2120:00 uurv.v. Staphorst – SC Genemuiden20:00 uurs.v. Urk – Flevo Boys20:00 uurHVCH – v.v. Gemert20:00 uurExcelsior Maassluis – Sportlust’4620:15 uurHercules – v.v. Eemdijk20:00 uurBlauw Geel’38 – Nuenen20:00 uurDETO Twenterand – HSC’2120:00 uurPoortugaal – Barendrecht20:15 uurs.v. Huizen – s.v. Kampong20:00 uurv.v. Baronie – Unitas’3020:15 uurScheveningen – Quick H. (terrein DUNO)20:00 uurs.v. Meerssen – De Ster19:30 uurv.v. Kloetinge – Jong Sparta Rotterdam19:30 uurGroene Ster – SC Susteren20:00 uurSJC – VVSB20:00 uurWoensdag 9 augustusHHC Hardenberg – FC Twente O2119:30 uurOJC Rosmalen – De Treffers20:00 uurZaterdag 12 augustusv.v. Katwijk – Hollandia12:00 uurv.v. Katwijk – Jong Feijenoord15:00 uurRijnsburgse Boys – VVSB14:30 uurHHC Hardenberg – WV-HEDW14:30 uurQuick Boys – Sportlust’4615:00 uurFC Lisse – Noordwijk14:30 uurKozakken Boys – Koninklijke HFC15:30 uurAFC – DOVO 12:00 uurAFC – SteDoCo14:30 uurv.v. Staphorst – v.v. Berkum14:30 uurs.v. Spakenburg – Jong Sparta Rotterdam15:00 uurO.S.S.’20 – v.v. Baronie15:00 uurScheveningen – HBS11:00 uurVierluik ACV, Excelsior’31, TVC en DUNO (in Rijssen)13:30 uurDinsdag 15 augustusCVV Zwervers – TOGB20:00 uurO.S.S.’20 – WNC Waardenburg20:00 uurv.v. Baronie – NAC Breda20:15 uurs.v. Meerssen – Chevremont19:30 uurSC Genemuiden – SC Heerenveen O2120:00 uurv.v. Hoogeveen – Pelikaan S.20:15 uurv.v. Kloetinge – RBC Roosendaal20:00 uur

Voorbeschouwing Betnation Divisie: Kelderkraker in Werkendam
18 juni 2024

Deze week richting wij ons in onze voorbeschouwing eens op de onderkant van de ranglijst...

Betnation Divisie: Spanning terug en belangrijk duel Jong teams.
18 juni 2024

Twee gelijke spelen op rij en twee overwinningen van de naaste concurrent en de spanning...

Vooruitblik: Inhaalweekend, wie wint  de periodetitels?
18 juni 2024

Dit weekend staat er in de landelijke divisies van het amateurvoetbal een inhaalprogramma gepland. Dit...

Betnation Divisie; inhaalprogramma met Katwijkse Derby als kraker
18 juni 2024

Dit weekend is er maar een beperkt programma in het amateurvoetbal. Dit heeft alles te...

Preview Betnation Divisie: Bollenstreek derby’s en rechter vs. linkerrijtje
18 juni 2024

Nu Koning Winter ons voorlopig met rust lijkt te laten en het KNVB-beker voetbal voor...

Danny van den Meiracker per direct van Quick Boys naar IJsselmeervogels
18 juni 2024

Quick Boys speler Danny van den Meiracker vertrekt per direct bij Quick Boys om over...

Preview Betnation Divisie; Gaat Spakenburg de race volhouden en topper op Nieuw-Zuid
18 juni 2024

Bij de hervatting van de competitie in de Betnation Divisie is de grote vraag natuurlijk....

Quick Boys strikt rechtsback van Noordwijk
18 juni 2024

Noordwijk kan komend seizoen geen beroep meer doen op Toer Bouwman. De rechtsback zal vanaf...

HHC HArdenberg vindt opvolger van Borgman in Australië
18 juni 2024

Guus Vaags sluit per direct aan bij de selectie van HHC Hardenberg. De doelverdediger keert...

Beugelsdijk bereikt een akkoord met Scheveningen
18 juni 2024

Scheveningen heeft een fraaie slag geslagen op de spelersmarkt. De club uit de Tweede Divisie...

Powered by Eyecons